
KOLBAK + Hasty Marriage
Bacchus da Musica in Cultureel café Bacchus op zaterdag 09 mei 2026
Twee bands, twee eigen geluiden, één avond Bacchus.
Koop hier een ticket!
KOLBAK
Aan het einde van het boerenpad richting Uithoorn komen Harold Pflug, Ronald van der Vaart, Menno Bijlsma en Martin Voigt wekelijks samen om te werken aan de nummers van KOLBAK.
De band speelt alternatieve rock en indiepop. Invloeden van R.E.M., Radiohead en Elvis Costello zijn soms hoorbaar, maar KOLBAK heeft duidelijk een eigen geluid: melodieuze liedjes met een subtiele of soms stevige twist.
Hasty Marriage
Nee, jullie zijn niet met een tijdmachine teruggereisd naar 2004 – het jaar waarin Hasty Marriage voor het laatst officieel optrad. Toch duikt de band af en toe weer op. Niet voor niets hebben de ex-bandleden een WhatsAppgroep met de titel: “Waren we wel gestopt?”
De vijf broeders van drie verschillende moeders komen nog altijd af en toe bij elkaar om samen geluidsgolven te produceren – en soms zelfs met publiek erbij.
Op 9 mei spelen Cees Tas (drums), Job Tas (bas), Marco van der Peet (toetsen), Boris Bouwense (saxofoon) en Bas Bouwense (zang/gitaar) in Bacchus weer een uurtje met hun vertrouwde mix van eigen nummers en inmiddels klassieke covers.
Tickets: € 7,50
Koop hier een ticket!
Bacchus da Musica begint om 21:00 (zaal open om 20:30)
De toegangsprijs bedraagt: Zie boven
Geïnitieerd door Stichting Cultureel Café Bacchus.
|